Vivat Zelňák – Slavnost rajských jablíček

19. – 20. srpna 2016

Street food festival s doprovodným programem

pátek 19. srpna: 11.00 – 21.30 hod.
sobota 20. srpna: 9.00 – 15.00 hod.

Srpen je doba rajská. Po červencové odmlce se série gastronomických akcí Vivat Zelňák vrací na horní část Zelného trhu a nabídne oslavu rajských jablíček a další dobroty. To vše v pátek 19. srpna (11.00–21.30 hod.) a v sobotu 20. srpna (9.00–15.00 hod.). Nabídku budeme ještě průběžně aktualizovat. Provoz stálého tržiště není nikterak omezen!

Restaurace RYNK Vám nabídne
– Tomat RYNK Drink 1 – Rajče, tomat šťáva, gin, bazalka, citrónová šťáva, cukrový sirup (alko)
– Tomat RYNK Drink 2 –Rajčatový juice, máta, limetková šťáva, sirup (nealko)
– Hovězí roastbeef, salsa ze zelených rajčat
– Bruschetta s hovězím tatarákem a pestem ze sušených rajčat
– Rajčatová gazpacho pěna s bazalkou

Kavárna ERA a její lehké letní menu
– polévka gazpacho
– tataráček z rajčat
– plněné pečené rajče s kozím sýrem

Rajské dobroty z MIKROFARMY
– HOT DOG s ručně dělanou klobáskou z farmářského vepřového se sušenými rajčaty, bylinkový dip a rajčatovo-cibulková salsa v máslové housce
– BURGER z vyzrálého hovězího masa s majonézou ze sušených rajčat, mozzarellou, barevnou rajčatovou salsou a čerstvým salátem v máslové briošce

Pivovar HAUSKRECHT. Tentokrát vybrané delikatesy můžete spláchnout příjemně hořkou letní desítkou Špilberk od brněnského pivovaru Hauskrecht. Tento řemeslný pivovar spojuje tradiční české pivovarnické postupy s nejmodernějšími zahraničními trendy craft beers.

HUHUCHILLI – to je nejostřejší prodejce akce, který se představuje takto: „Vyrábíme domácí chilli omáčky a hořčice lahodných chutí z těch nejkvalitnějších a vždy čerstvých surovin a garantujeme Vám, že naše chilli omáčky a hořčice jsou skutečně pikantně pálivé chuti. Veškeré omáčky a hořčice vyrábíme z námi vypěstovaných chilli papriček, o které se s láskou a péčí staráme od semínka, podle našich originálních receptur. Všechny produkty jsou bez konzervačních látek a 100% vegan. Vyrobeno v Česku. Ruční práce.

 

Kontaktní osoba pro nábor prodejců

Raed Kahwaji
tel.: 608 022 389
e-mail:  raed.kahwaji(zavinac)gmail.com

 

Spolupořadatelem akce je Bensen s.r.o.